fbpx
KONTAKTA OSS

Hej! Vad kul att du vill veta vilka vi är.

TEAM DIGIPARTNER

Adam Lundqvist

Kundansvarig, Koncern
adam@digipartner.se
070-729 93 34

Billy Palmberg

Operativ chef & Analytiker
billy@digipartner.se
070-369 09 86

Isabell Larsson

Intern utbildningsansvarig & Analytiker
isabell@digipartner.se

Mathias Olsson

Projektledare
mathias@digipartner.se
070-302 05 53

AIDA_

Artificial Intelligence
by Digipartner Ab

Philipp Jolidon

Projektledare
philipp@digipartner.se
073-049 46 13

Sheng Kuang Hou

Analytiker SEM
sheng@digipartner.se

Maria Johansson

Analytiker SEM
maria@digipartner.se

Anton Nordström

Analytiker SEM
anton@digipartner.se

Edel Puntonet

Koncern VD & Fotograf
edel@jokommunikation.se
073-819 11 06

Edvin From

Byråledare & analysansvarig
edvin@jokommunikation.se
072-237 47 53

Joakim Bergqvist

Teamledare Webbutvecklare
joakim.b@jokommunikation.se
073-070 90 26

Anton Bergqvist

Webbutvecklare
anton@jokommunikation.se
073-092 91 44

Victor Ernestad

Webbutvecklare
victor@jokommunikation.se
076-831 76 56

Niklas Burman

Utvecklare

niklas@jokommunikation.se

Roberto Rodriquez

3D & Grafisk designer
roberto@jokommunikation.se
070-295 49 76

Camilla Arpö

Projektledare & Innehållsproducent
camilla@jokommunikation.se
073-819 10 71

Sabine Wikström

Grafisk formgivare (Föräldraledig)
sabine@jokommunikation.se
090-690 37 37

Amanda Persson

Projektledare
amanda@jokommunikation.se
073-036 42 97

Kristopher Sjöberg

Projektledare & filmare
kristopher@jokommunikation.se
073-500 47 67

Evelina Holmgren

Formgivare & originalare
evelina@jokommunikation.se
090-690 37 32

Kati Vinnikainen

Översättare Svenska-Finska
090-690 37 30

Maila oss!