fbpx
KONTAKTA OSS

Hej! Vad kul att du vill veta vilka vi är.

TEAM DIGIPARTNER

Mathias Olsson

Operativ chef & Projektledare
mathias@digipartner.se
070-302 05 53

Billy Palmberg

Utvecklingschef & Analytiker
billy@digipartner.se
070-369 09 86

Isabell Larsson

Personalansvarig & Teamledare Analytiker
isabell@digipartner.se
073-092 73 18

Jane Täfvander

Personalansvarig & Projektledare
jane@digipartner.se
073-094 99 50

Simon Stenlund

Kundansvarig säljare
simon@digipartner.se
079-142 54 03

Klara Kindlund

Projektledare
klara@digipartner.se
079-142 18 80

Alicia Söderström

SEO specialist & Content creator
alicia@digipartner.se

Ida Eriksson

SEO specialist & Content creator
ida@digipartner.se
090-202 50 21

Cornelia Borg

Projektledare
cornelia@digipartner.se
079-143 73 51

Anton Nordström

Analytiker SEM
anton@digipartner.se

Maria Johansson

Analytiker SEM
maria@digipartner.se

Cenny Andersson

Analytiker SEM
cenny@digipartner.se

Oscar Blomberg

Analytiker & Utvecklare
oscar@digipartner.se

Åsa Lodesjö

Analytiker
asa@digipartner.se

AIDA_

Artificial Intelligence
by Digipartner Ab

Edel Puntonet

Koncern VD & Fotograf
edel@jokommunikation.se
073-819 11 06

Edvin From

Byråledare & Analysansvarig
edvin@jokommunikation.se
072-237 47 53

Joakim Bergqvist

Utvecklingschef
joakim.b@jokommunikation.se
073-070 90 26

Anton Bergqvist

Utvecklare
anton@jokommunikation.se
073-092 91 44

Niklas Burman

Utvecklare
niklas@jokommunikation.se

Anna Nilsson

Utvecklare
anna@jokommunikation.se

William Sandström

Utvecklare
william@jokommunikation.se

Amanda Persson

Projektledare
amanda@jokommunikation.se
073-036 42 97

Jacob Kroon

Projektledare
jacob@jokommunikation.se
076-776 22 45

Andreas Bygdeson

Projektledare
andreas@jokommunikation.se
072-226 69 30

Roberto Rodriquez

Teamledare produktion, 3D & Grafisk designer
roberto@jokommunikation.se
070-295 49 76

Evelina Holmgren

Formgivare & Originalare
evelina@jokommunikation.se
090-690 37 32

Sabine Wikström

Grafisk formgivare
sabine@jokommunikation.se
090-690 37 37

Jonathan Nilsson

Grafisk formgivare
jonathan@jokommunikation.se
090-690 37 37

Adam Lundqvist

Personal- och försäljningschef
adam@jokommunikation.se
076-266 16 77

Tommi Konu

Digital Doer & Korrekturläsare
tommi@jokommunikation.se
076-832 41 22

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Maila oss!